Jubella Búzavirág

2018 Stílusbajnoka Kezdő Póni 2 kategóriában
2018 Kezdő Díjugrató Bajnoka Póni 2 kategóriában
Munn Nicole Sára vagyok, 11 éves. A Dunakanyar Magániskolába járok Szentendrén, hatodikos vagyok.
Hogy mióta lovagolok? Amikor a nővérem lovagolni kezdett, akkor én is felültem egy lovacskára, akkor még csak száron sétáltak velem, 4 éves voltam. Lovagolni egy évvel később kezdtem a hunkadombi lovardában, Kovács Dórinál. Később a Varga Ménesbe jártam lovagolni, majd 2015 augusztusában kerültem Korcsogné Kovács Mónikához, akivel nagyon sokat dolgoztunk, hogy januárban elindulhassak az első versenyemen futószár kategóriában. Második helyezést értem el és így részt vehettem a Póni Klub Fedeles Döntőn, ahol első lettem 2016 áprilisában. Azóta is ő az edzőm, az Eperke Póni Klub színeiben versenyzem.
Ötször-hatszor lovagolok egy héten. Két lovunk van, a Stílusbajnokságot és a Díjugrató Bajnokságot is Jubella Búzavirággal nyertük meg. Jubi egy évvel idősebb nálam, 12 éves német sportpóni, 3 éve lovagolok rajta, nagyon szeretem. Igazi bújós kis macskaló, imádja, ha simogatják, ráteszi a fejét a válladra és becsukja még a szemét is. De ez ne tévesszen meg senkit, nagyon önfejű is, és ott kell lenni fejben és keményen kell fogni, hogy mindent úgy ugorjon meg, ahogyan én szeretném.
A jövőben szeretném letenni majd a rajtengedély-vizsgát. Ugyan még messze van a középiskola, most ügyvédnek készülök, és történelem-magyar szakra szeretnék jelentkezni gimnáziumba, de még nem tudom, hogy melyik iskolába.